۰۷ آبان ۱۳۹۲

افتتاح چهارمین عاملیت ۳s جیلران موتور در شاهرود(رضایی)

اخبار و رويدادها بدون دیدگاه

چهارمین عاملیت مجاز ۳S شرکت جیلران موتور در روز یکم ابان ۱۳۹۲ در شهرستان شاهرود افتتاح گردید.

عاملیت مجاز رضایی با کد نمایندگی ۲۷۱۲ دارای نمایشگاه اختصاصی (sales)  ، تعمیرگاه مستقل (service) و انبار قطعات یدکی مجزا (spare parts) در شهر شاهرود، استان سمنان و توسط آقای محسن رضایی افتتاح گردید.

این عاملیت در شهر شاهرود، میدان هفتم تیر، ابتدای جاده کارخانه قند با رعایت استانداردهای بصری و کیفی شرکت جیلی احداث گردید. در مراسم افتتاح این عاملیت مسوولین شهری، مدیران شرکت جیلران موتور و جمعی از پرسنل زحمتکش عاملیت رضایی حضور داشتند.

در ابتدای مراسم آقای رضایی به بیان توضیحاتی در خصوص مجموعه خود پرداختند و در ادامه آقای مهندس سارنج، معاونت اجرایی شرکت جیلران موتور پس از معرفی شرکت جیلی، به تشریح سیاستهای شرکت جیلران موتور پرداخته و توضیحاتی در خصوص برنامه توسعه شبکه عاملیتهای مجاز داشتند.

در ادامه مراسم آقای مهندس بندرآبادی، فرماندار شهرستان شاهرود، ضمن ارج نهادن به تلاش و مشارکت شرکتهای جیلران موتور و عاملیت رضایی در احداث و راه اندازی این عاملیت، بر لزوم توجه به امر تولید تاکید نمودند و ابراز امیدواری کردند به زودی شاهد تولید محصولات با کیفیت جیلی باشیم.

در پایان و پس از بریدن روبان بوسیله آقایان سارنج، بندآبادی و رضایی، بازدیدی از امکانات این عاملیت صورت پذیرفت و از میهمانان پذیرایی به عمل آمد.